Fórumok
:: Fórumok :: Kategóriák :: Játékszervezés
 
<< Előző téma | Következő téma >>
WarHead 4. / 2013-05-05, Kunmadaras, 2500 Ft
Oldal:   <<      
Moderátorok: Kimi, xxxLaca, Csigusz, Wiking
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
xxxLaca
2013. 05. 6. - 14:55
Lazy Pigs Airsoft Team


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010. 05. 12. - 22:24
Lakóhely: Budapest XIX
Üzenetek: 392
Engem is érdekelne a beszámoló. (Részletes)

"Ha a Hadsereg és a Tengerészet
Valaha is körülnéz a Mennyekben;
Meg fogja látni, hogy az utcákat
Tengerészgyalogosok őrzik."



Vissza az elejére
öcsi
2013. 05. 6. - 15:21
Lazy Pigs Airsoft Team


Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2011. 05. 30. - 15:49
Lakóhely: Budapest XVII
Üzenetek: 571
Maga a játék nem volt számunkra túl eseménydús. Én voltam a rádiós így talán többet "hallottam" mint amiről a többiek tudnak. Maga a történet RC szemszögéből nézve egy droglabor telepítése, védése majd drog előállítása és kiszállítása volt a fő feladat egész napra vonatkozóan. Ettől eltekintve egy bónuszfeladat volt amikor fegyvereket kellett szállítani a mi HQ-tól az ellenfél HQ közelébe.
A játék a droglabornak megfelelő épület keresésével indult, ezt egyszerre emlékeim szerint velünk együtt 4 raj végezte. Itt osztályozni kellett az épületeket, majd adatokat visszajuttatva a HQ-nak döntenie. Lényegében feleslegesen tököltünk ezzel mert az első épület amit bejelentettek az lett a droglabor, a mi eredményeinket meg sem várták. Ezután egy kereszeszteződéshez kellett feltolódnunk majd azt az állást védeni órákon át. Eközben a többi raj nagyjából azonos vonalban a térkép többi részén tartotta a frontot amíg a drog el nem készült. Itt megjegyezném, hogy szerencsére a rádiózás sokkal jobb volt mint a múltkori játékon és Gabona megfelelően irányítgatta a támogatásokat az egyes helyekre, így a TF erők sehol nem tudtak áttörni. Ebből adódott, hogy az elsődleges feladatokat nagyjából a játékidő felére be is fejeztük. Ezután kisebb technikai problémákból/ és ellátási gondokból kifolyólag egy taktikai visszaállás (ahogy hallottam öngyilkos roham) történt.
A végére mi kaptuk meg a fegyverszállítmány eljuttatásának feladatát, mely lényegében egy gyalogtúrának felelt meg a leghosszabb úton kerülve az ellenfél HQ-ja felé a dzsungelben...
A menet közepén egyik katonánk dezertált (vagy beszart a félelemtől - remélem veszi a poént ) kényszerűségből. Sajnos az előre beígért támogató rajok közül csak az egyik támogatott (38-asok) a többiek saját maguk és Gyagyi elhatározásából az ellenfél épületeit ostromolta - érdekes módon ez a visszaállójuk volt. Sajnos úgy néz ki, hogy az útvonalunkról más is tudott így nagyjából 4-5-6 raj várt ránk, aminek csúnya kaszabolás lett a vége.
Menet közben több technikai problémánk is adódott: Mihi fülese nem működött, Csiguszé lemerült, a puskája csak félig működött, majd az én akkum halt meg végül Wiking fegyvere adta be az unalmast. Filó kolléga pedig kiszáradt és az izzadtságot nem tudta újrahasznosítani.
Összességében kellemesen elfáradtunk, de szerintem közel sem ez volt életünk játéka.

"... amikor a véred a verítéked..." by A.Gy. H.
Kép: http://lazypigs.airsoftteam.hu/LPATlinelaca.gif
Vissza az elejére
xxxLaca
2013. 05. 6. - 17:10
Lazy Pigs Airsoft Team


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010. 05. 12. - 22:24
Lakóhely: Budapest XIX
Üzenetek: 392

Öcsi! 

Köszönöm a részletes beszamolot. 



"Ha a Hadsereg és a Tengerészet
Valaha is körülnéz a Mennyekben;
Meg fogja látni, hogy az utcákat
Tengerészgyalogosok őrzik."



Vissza az elejére
Kalaska
2013. 05. 6. - 17:48
Lazy Pigs Airsoft Team


Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010. 05. 16. - 20:07
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 1258

Kalaska írta ...

Nekem mára szabadságot kellett kivennem...

Igaz nem magam miatt, de így is pihentem 3 plusz órát! Kellett az egyszer biztos.

Végül is bírtuk az iramot, de estére kidőltünk otthon!



Üdv: Kalaska

"Játszani, pedig kell!"
Kép: http://lazypigs.airsoftteam.hu/LPATlinelaca.gif
Vissza az elejére
Hammon
2013. 05. 6. - 20:24
Lazy Pigs Airsoft Team


Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2010. 05. 18. - 21:04
Lakóhely: budapest,XVII
Üzenetek: 539
A beszámoló tökéletes Öcsi, köszönöm a játékot, akik nem voltak ott sajnálatosan Laca , Kimi hiányoztak. Szerintem sem volt életem játéka ,de legalább már kimozdultam. Szerintem most jött el a pillanat ,hogy 1 éves csapatmunkánkat kivesézzük és mindenkit ismételten csapattalálkozóra invitáljak hozzánk. Kimit megkérném arra ,hogy csináljon egy táblázatot megint ,és a tagokat pedig arra ,hogy lehetőleg gördülékenyen és minél előbb töltsék ki az időpontokat. A csapattalálkozót külön is ki fogom írni

Vissza az elejére
Kimi
2013. 05. 7. - 07:20
Lazy Pigs Airsoft Team



Regisztrált tag #1
Regisztrált: 2010. 05. 6. - 08:45
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 1081
Köszi a beszámolót, nagyon részletesre sikerült. El sem tudom képzelni Csiga rádiója hogy merült le, mert én azóta nyúzom, é még mindig fullon van az aksija. A fülesek viszont ezek szerint elég ócskák, mert az enyém is meghalt az első küldetésben.

“A csatabárd az a tárgy, amiről soha senki nem felejti el, hogy hova ásta.”

Vissza az elejére
Weboldal
Csigusz
2013. 05. 11. - 17:05
Lazy Pigs Airsoft Team



Regisztrált tag #6
Regisztrált: 2010. 05. 16. - 18:49
Lakóhely: Budapest XIII.
Üzenetek: 1131
TomeKK írt egy kis összefoglalót a softairen

\\\\\\\\\\\\\\\"Csak a holtak látták a háború végét\\\\\\\\\\\\\\\"

Kép: http://kepkezelo.com/images/ 6kaffyr5pelhoitzp5pd.jpg
Kép: http://lazypigs.airsoftteam.hu/LPATlinelaca.gif
Vissza az elejére
Kalaska
2013. 05. 12. - 14:50
Lazy Pigs Airsoft Team


Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010. 05. 16. - 20:07
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 1258
Hmm és milyen igaza van!

Üdv: Kalaska

"Játszani, pedig kell!"
Kép: http://lazypigs.airsoftteam.hu/LPATlinelaca.gif
Vissza az elejére
Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére