Fórumok
:: Fórumok :: Kategóriák :: Játékszervezés
 
<< Előző téma | Következő téma >>
The Checkpoint a kezdet /játéksorozat első része!/ / 2014. 06. 22., Szentkirályszabadja, 3000 Ft
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: Kimi, xxxLaca, Csigusz, Wiking
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Kalaska
2014. 06. 18. - 08:16
Lazy Pigs Airsoft Team


Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010. 05. 16. - 20:07
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 1258
Kimi írta ...

Egyenlőre nekem is kérdéses ez a játék, sajnos vasárnap odavágtam a bordáimat és jelenleg nem bírnám el a fegyverem huzamosabb ideig. Remélem a jövő hétre enyhül, mert még sosem voltam ezen a pályán.

Remélem javulsz Kimi!
Hogy látod a vasárnapi részvételedet?

Üdv: Kalaska

"Játszani, pedig kell!"
Kép: http://lazypigs.airsoftteam.hu/LPATlinelaca.gif
Vissza az elejére
Kimi
2014. 06. 18. - 12:35
Lazy Pigs Airsoft Team



Regisztrált tag #1
Regisztrált: 2010. 05. 6. - 08:45
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 1081
Sajnos napi 10-12 óra villanyszerelés mellett nem igen javult a helyzet

“A csatabárd az a tárgy, amiről soha senki nem felejti el, hogy hova ásta.”

Vissza az elejére
Weboldal
Kalaska
2014. 06. 18. - 14:07
Lazy Pigs Airsoft Team


Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010. 05. 16. - 20:07
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 1258

Kimi írta ...

Sajnos napi 10-12 óra villanyszerelés mellett nem igen javult a helyzet

 

Nagyon sajnálom Kimi!



Üdv: Kalaska

"Játszani, pedig kell!"
Kép: http://lazypigs.airsoftteam.hu/LPATlinelaca.gif
Vissza az elejére
Wiking
2014. 06. 20. - 05:12
Lazy Pigs Airsoft Team


Regisztrált tag #8
Regisztrált: 2010. 05. 17. - 13:44
Üzenetek: 668
Tul jol csinalod. Az a baj!
Az aram helyre rak, csak ugy kell megfogni!!

Wiking.

SS-Oberstgruppenführer und Generalmajor der Waffen-SS

Meine ehre heisst treue!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép: http://lazypigs.airsoftteam.hu/LPATlinelaca.gif

Vissza az elejére
Mihi
2014. 06. 20. - 12:28
Lazy Pigs Airsoft Team


Regisztrált tag #10
Regisztrált: 2010. 05. 18. - 20:47
Lakóhely: BP XVI
Üzenetek: 91
Autó vásárlás miatt teljesen lenulláztam magam ezét sajnos nem tudok menni.

Vissza az elejére
Kalaska
2014. 06. 20. - 16:04
Lazy Pigs Airsoft Team


Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010. 05. 16. - 20:07
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 1258

Mihi írta ...

Autó vásárlás miatt teljesen lenulláztam magam ezét sajnos nem tudok menni.

Örülök és egyben szomorú is vagyok!

Milyen típusú a verda? Képek?



Üdv: Kalaska

"Játszani, pedig kell!"
Kép: http://lazypigs.airsoftteam.hu/LPATlinelaca.gif
Vissza az elejére
Mihi
2014. 06. 20. - 16:17
Lazy Pigs Airsoft Team


Regisztrált tag #10
Regisztrált: 2010. 05. 18. - 20:47
Lakóhely: BP XVI
Üzenetek: 91
suzuki swift 1.5 gs kép az nincs.

Vissza az elejére
Kalaska
2014. 06. 20. - 17:43
Lazy Pigs Airsoft Team


Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010. 05. 16. - 20:07
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 1258



Üdv: Kalaska

"Játszani, pedig kell!"
Kép: http://lazypigs.airsoftteam.hu/LPATlinelaca.gif
Vissza az elejére
Wiking
2014. 06. 20. - 20:24
Lazy Pigs Airsoft Team


Regisztrált tag #8
Regisztrált: 2010. 05. 17. - 13:44
Üzenetek: 668
Akkor milyen az auto? Tyukolat azt mar vettel, de milyen az auto?

Wiking.

SS-Oberstgruppenführer und Generalmajor der Waffen-SS

Meine ehre heisst treue!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép: http://lazypigs.airsoftteam.hu/LPATlinelaca.gif

Vissza az elejére
Kalaska
2014. 06. 22. - 21:14
Lazy Pigs Airsoft Team


Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010. 05. 16. - 20:07
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 1258
Szevasztok!
A Lazy Pigs csapat, ha nem is teljes létszámmal, de eljutott Szentkirályszabadjára. 
A szellemváros nem teljes, ám jelentős részében játszottunk. 24 épületből és azokat összekötő utakból és ösvényekből állt a pálya.
Ha jellemeznem kellene az állapotokat, akkor  a hatvani pálya szeb napokat látott épületit, az azokat elválasztó dzsumbúj, valamint a 
kunmadarasi tágas utak jellemzik. A pálya erdős-bozótos részén nincs annyi életveszélyes gödör mint kunmadarason.
Sajnos hangya invázió volt, így nagyon meg kellett nézni, hogy hova lépünk illetve a lefekvős kúszós harcmodort nem lehetett alkalmazni [mintha olyan nagyon szeretném a kúszást. ].
A játékon déjà vu érzésem volt mivel eljött az a pillanat amikor már senki sem tudta, hogy ki a baráti és ki az ellenséges erő, akikkel eddig vállvetve harcoltunk azok simán hátbalőttek bennünket.
A végén már akkora volt a káosz, a "Rabló horda" képviseletében a Doki és Zarije akarta az orosz HQ előtt a PMC erőket elcsábítani az oroszoktól a Nato erőket megtámadandó.
Sajnos egy GP25 grátnátvetőmből kilőtt BB felhő eltántorította őket ebbéli terveiktől. Mindezért kitüntetett az orosz parancsnok.
10 perccel később tárgyalni kisértük a Nato katonákkal együtt az orosz parancsnokot a Nato HQ-ra amikor orvul hátbalőtte a Nato parancsnok a parancsnokunkat.
Miközben medikeltem a parancsnokot, le akartak fegyverezni bennünket a Nato katonák de miután végeztem a parancsnokunk medikelésével, sikerült lekéselnem a Nato parancsnokot.
A kezdés és az előbb leírt események között, pedig a szokásos sokat gyaloglós keveset lövős játék volt, a kiosztott feladatok végrehajtásával.
Jó vasárnapi kikapcsolódás volt, örülök, hogy eljutottam ide is!
Szevasztok!
A Lazy Pigs csapat, ha nem is teljes létszámmal, de eljutott Szentkirályszabadjára.
A szellemváros nem teljes, ám jelentős részében játszottunk. 24 épületből és azokat összekötő utakból és ösvényekből állt a pálya.
Ha jellemeznem kellene az állapotokat, akkor  a hatvani pálya szeb napokat látott épületit, az azokat elválasztó dzsumbúj, valamint a 
kunmadarasi tágas utak jellemzik. A pálya erdős-bozótos részén nincs annyi életveszélyes gödör mint Kunmadarason.
Sajnos hangya invázió volt, így nagyon meg kellett nézni, hogy hova lépünk illetve a lefekvős kúszós harcmodort nem lehetett alkalmazni [mintha olyan nagyon szeretném a kúszást].
A játékon déjà vu érzésem volt mivel eljött az a pillanat amikor már senki sem tudta, hogy ki a baráti és ki az ellenséges erő, akikkel eddig vállvetve harcoltunk azok simán hátbalőttek bennünket.
A végén már akkora volt a káosz, a "Rabló horda" képviseletében a Doki és Zarije akarta az orosz HQ előtt a PMC erőket elcsábítani az oroszoktól a Nato erőket megtámadandó.
Egy a GP25 grátnátvetőmből kilőtt BB felhő eltántorította őket ebbéli terveiktől. Mindezért kitüntetett az orosz parancsnok.
10 perccel később tárgyalni kisértük a Nato katonákkal együtt az orosz parancsnokot a Nato HQ-ra amikor orvul hátbalőtte őt a Nato parancsnok.
Miközben medikeltem a parancsnokot, le akartak fegyverezni bennünket a Nato katonák de miután végeztem a parancsnokunk medikelésével, sikerült a mellettünk álló Nato parancsnokot lekéselnem.
A kezdés és az előbb leírt események között, pedig a szokásos sokat gyaloglós keveset lövős játék volt, a kiosztott feladatok végrehajtásával, némi CQB-vel megfűszerezve.
Jó vasárnapi kikapcsolódás volt, örülök, hogy eljutottam ide is!


Üdv: Kalaska

"Játszani, pedig kell!"
Kép: http://lazypigs.airsoftteam.hu/LPATlinelaca.gif
Vissza az elejére
Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére