Fórumok
:: Fórumok :: Kategóriák :: Beszélgető
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Történelmi blog
Oldal:       >>  
Moderátorok: Kimi, xxxLaca, Csigusz, Wiking
Szerző Üzenet
Hammon
2012. 03. 12. - 22:30
Lazy Pigs Airsoft Team


Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2010. 05. 18. - 21:04
Lakóhely: budapest,XVII
Üzenetek: 539

Tisztelt csapattagok!

Mivel szerepkörömmé vált a blog készítése mind a játékokról mind a történelmünkről , ezen oknál fogva el is kezdem.

 2012 03 11. én érdekesnek és változatosnak induló csapattalálkozóra készültünk a Georgina sörözőben.

 Érdekes felvetések közepde mindenki szakértő hozzászólásokkal tette nívóssá a csapattalálkozót.

 A milsim játékokon való részvétel egy újabb ugrópont a ZALP csapat életében ,amit nagy többséggel jóvá is hagytunk.

 Megbeszéltük az egységes ruházat kérdését ami szintén pozitív irányba dőlt el ,miszerint a Marpat ruházat sivatagi mellény használatával

 kötelező tétellé avanzsálta magát.

 Napirendi pontokba soroltuk a mid cap tárak használatát ami az adott játékok elengedhetetlen feltétele, szintén pozitív végkimenetellel.

 A lapunk elkészítésének alapjait is átnéztük ,ami kissebb nézeteltérést és vita tárgyát képezte, hangsúlyozom jó irányú vitát indított

  a  ZALP csapaton belul. De mégegyszer ,mi is a ZALP? Zombi Angyalok (és) Lazy Pigs csapatok kezdőbetűinek összevonása.

 Itt kezdődött az igen értékes és nem várt fordulat ,amit ütközetben eltünt volt csapattársunk ,aki nagy dirrel durral és nagy színjátéki szerep

 betöltésével élve felmondta a szolgálatot és hátat fordított a csapatának,na neki köszönhetően többek közt de leginkább

 ELHAGYTUK A ZALP NEVET ÖRÖKRE!!!  Erre a fordulatra nem számított senki és nem is tisztem ,hogy szapuljam tovább értékes tevékenységét

 annak az embernek akinek a nevét nem mondjuk, ki és vele eltemettünk minden jót és rosszat amit a  multban a ZALP megélt.

 Ez egy JÓ CSAPAT!!! Akik összetartanak ,tudnak jól és becsülettel játszani , akik segítenek a társainak, és most nem akarom hangsúlyozni azt amit egy másik csapat oldalán olvastam,de ez ránk is illik . Mint ahogy egy Skorpió sincs egyedül mert mindenben számithat a társára , igy mi is számithatunk egymásra. A név ami megalakult az 2007 óta szerepel az Airsoft élet palettáján és nagy örömünkre a Zombi Angyalok egyhangú beleeggyezésével visszatért a : LAZY PIGS AIRSOFT TEAM !!!

Ez a fordulat mint írtam több okból történt és remélem tényleg mindenkinek szinpatikus is lesz. Ehhez a névhez nem kötheti rajtunk kívül tényleg senki ,ezt a csapatot a Laca vezeti ,és nem vezette soha más. Itt nincs idegennek felvarrója . Nem is tud kirakni hivatkozásból sem semmit mert soha nem is volt benne és nem is lesz.

Az új tagokat üdvözöljük akik próbaidőn szerepelnek és tényleg egy jó és összetartó csapatban szeretnének felvételt nyerni: Attosz, Öcsi, Siszhi.

Nagy szeretettel köszöntjük ujra egy régi tagunkat aki egy jó ideig becsülettel vitte a csapatunk nevét és az Ő szorgalmának köszönhetően ismertük meg barátainkat , Filcsi!!! Köszöntünk ujra a Lazy Pigs csapatban.

Teljesen új irányelvek , új tagok ,hisz elhullott a férgese.

Remélem minden csapattag így látja a dolgokat ahogy én és együtt harcolunk a játékokon ,remélem teljes létszámmal minden játékon!!!

Éljen az új csapat és minden tagja !!!

 

Hammon

 



[ Módosítva 2012. 03. 13. - 15:17 ]

Vissza az elejére
Csigusz
2012. 03. 13. - 08:47
Lazy Pigs Airsoft Team



Regisztrált tag #6
Regisztrált: 2010. 05. 16. - 18:49
Lakóhely: Budapest XIII.
Üzenetek: 1131

Köszönöm Hammon bajtárs hogy összefoglaltad az eseményeket.

Köszönöm azt is hogy a Lazy Pigs csapat tagja lehetek,igérem hogy tudásom legtöbbjét fogom nyújtani és fejlődni fogok ha kell (és pedig kell).



\\\\\\\\\\\\\\\"Csak a holtak látták a háború végét\\\\\\\\\\\\\\\"

Kép: http://kepkezelo.com/images/ 6kaffyr5pelhoitzp5pd.jpg
Kép: http://lazypigs.airsoftteam.hu/LPATlinelaca.gif
Vissza az elejére
Kalaska
2012. 03. 13. - 09:50
Lazy Pigs Airsoft Team


Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010. 05. 16. - 20:07
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 1258
Szeretném megköszönni én is a lehetőséget, és örömmel vettem a meghívást a csapatba.
Egy Lazy "Fat" Pig!

Üdv: Kalaska

"Játszani, pedig kell!"
Kép: http://lazypigs.airsoftteam.hu/LPATlinelaca.gif
Vissza az elejére
Filcsi
2012. 03. 13. - 15:11



Regisztrált tag #11
Regisztrált: 2010. 05. 18. - 20:52
Üzenetek: 444
Hát ez gyönyörű!!  !amazed
Vissza az elejére
Wiking
2012. 03. 13. - 16:18
Lazy Pigs Airsoft Team


Regisztrált tag #8
Regisztrált: 2010. 05. 17. - 13:44
Üzenetek: 668
Becsületem a hűség!!! Röff!

Wiking.

SS-Oberstgruppenführer und Generalmajor der Waffen-SS

Meine ehre heisst treue!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép: http://lazypigs.airsoftteam.hu/LPATlinelaca.gif

Vissza az elejére
xxxLaca
2012. 03. 13. - 16:42
Lazy Pigs Airsoft Team


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010. 05. 12. - 22:24
Lakóhely: Budapest XIX
Üzenetek: 392

Szeretném megköszöni, Hammonak az összefoglalot!!!

Király lett !lol



"Ha a Hadsereg és a Tengerészet
Valaha is körülnéz a Mennyekben;
Meg fogja látni, hogy az utcákat
Tengerészgyalogosok őrzik."



Vissza az elejére
Kimi
2012. 03. 13. - 23:01
Lazy Pigs Airsoft Team



Regisztrált tag #1
Regisztrált: 2010. 05. 6. - 08:45
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 1081
Köszi az összefoglalót, és ha már ennyire benne vagy a röfitöriben, akkor szerintem meg is írhatnád 2007-től napjainkig.

“A csatabárd az a tárgy, amiről soha senki nem felejti el, hogy hova ásta.”

Vissza az elejére
Weboldal
Hammon
2012. 03. 13. - 23:59
Lazy Pigs Airsoft Team


Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2010. 05. 18. - 21:04
Lakóhely: budapest,XVII
Üzenetek: 539
Megpróbálom. Elregélem vala az malacok és angyalok történetét .

Vissza az elejére
Wiking
2012. 03. 14. - 17:19
Lazy Pigs Airsoft Team


Regisztrált tag #8
Regisztrált: 2010. 05. 17. - 13:44
Üzenetek: 668

Itt vegzodott az egesz!!!! 

 

 

 


Kép: http://lazypigs.airsoftteam.hu/efiles/public/1331741970_8_FT6311_69453729_.jpg


Wiking.

SS-Oberstgruppenführer und Generalmajor der Waffen-SS

Meine ehre heisst treue!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép: http://lazypigs.airsoftteam.hu/LPATlinelaca.gif

Vissza az elejére
papi5051
2012. 03. 14. - 19:57
Z.A.


Regisztrált tag #5
Regisztrált: 2010. 05. 16. - 15:51
Üzenetek: 52
Gratulálok Uraim remek az uj honlap! Szeretném remélni,hogy ezután is részese lehetek a csapat életének,sőt ha lehetséges szeretnék tag lenni. Fontoljátok meg kérésemet,és ha mégse,legalább játszani mehetnék veletek.

Kőszi Papi
Vissza az elejére
Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére